1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشین رول فرمینگ ستون سریع ABM/ ستون K

ماشین رول فرمینگ ستون سریع ABM/ ستون K

ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K ACM (ماشین ساخت اتوماتیک) شبیه ماشین MIC ABM 120/240 آمریکایی می باشد که ماشین رول فرمینگ ستون K نیز نامیده می شود. هر دوی آنها ماشینهای ساخت منحنی هستند. ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K می تواند در ساخت انبارها، فروشگاهها، آشیانه ها و خودروها برای کار در سایت استفاده شوند.

    1. ماشین رول فرمینگ ستون سریع ABM/ ستون K ، CS-1000-630 ساخت منحنی یک سازه خود محور است که نیاز به تیرآهن، ستون یا پایه ندارد. این نوع ساخت می تواند برای کاربرد هر نوع ساختمانی شامل خانگی، انبار، ساختمانهای نگهداری، آشیانه هواپیما، محل کشاورزی و مواد ذایی، ساختمان تجاری، ساختمانهای بازسازی شده و ... بکار رود. فارم استعلام

ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K شامل کویل بازکن، بخش شکل دهی پانل مستقیم، بخش شکل دهی پانل منحنی و دیگر متعلقات می باشد. این ماشین به دلیل استفاده از مجموعه توان، می تواند ورق فولادی رنگی را منتقل کند. به منظور جلوگیری از نشتی روغن سیستم برش هیدرولیک در ماشین MIC ABM 120/240، ما آنرا به سیستم برش قالبی الکتریکی بهبود داده ایم. ماشین ما دارای دو سیستم برش می باشد که هیدرولیکی و مکانیکی است و هر دوی آنها با سیستم PLC کنترل می شوند. فرآیند تولید قطعات منحنی با ماشینهای CNC کنترل می شوند. قطعات منحنی ما بواسطه بهبود ضخامت بسیار قویتر هستند. به دلیل وجود چرخ دستی و شمارشگر، تنظیم درجه انحنا می تواند به راحتی انجام شود و دقت آن تضمین شود. رولرهای این ماشین شکل دهی بام منحنی از فولاد خوب ساخته شده اند و با کروم پوشش داده شده اند که باعث مقاومت به خوردگی مناسب می گردد.

ما با داشتن تیم متخصص مهندسی برای تحقیق و طراحی ماشینهای رول فرمینگ می توانیم ماشینهای رول فرمینگ با کیفیت برای مشتریان جهانی خود تولید کنیم. هر قطعه از مواد اولیه و هر جزء از ماشینهای رول فرمینگ ما به دقت تست شده اند تا پایداری و دقت را به همراه کاهش هزینه ماشینهای رول فرمینگ ما تضمین شود.

شرکت Yingkou Changsheng Steel Structure Project یک تولید کننده متخصص ماشین ساخت ورق منحنی و دیگر انواع رول فرمینگها می باشد. ماشین ساخت ورق منحنی نوعی وسیله شکل دهی ورق آهنی است. از تکنولوژی رول فرمینگ برای تولید انواع ورقهای فولادی رول فرمینگ استفاده می شود. این ورقهای آهنی بطور وسیعی در ریلها، پایه سقف، پایه های کناری، پانلهای سقفی و دیگر موارد استفاده می شود. ماشین ساخت ورق منحنی می تواند سایزهای ورق معماری را به مشخصات معماری تغییر دهد لذا تقاضای آنها در بازار بسیار بالاست و قیمت آنها نیز بالاست. شرکت ما متعهد به تولید ماشینهای ساخت ورق منحنی با کیفیت می باشد و مدلهای پیشنهادی ماشینهای ساخت ورق منحنی ستون Q 120 و 240 می باشند. هر دو سری دارای ابعاد مشابه 9,000×2,250×2,300mm هستند.

به عنوان یک تولید کننده متخصص ماشینهای شکل دهی ستون منحنی نوع K در چین، شرکت ما همچنین ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی، ماشین رنگ عایق پلی یورتان، خط تولید سانویچ پانل و ... ارائه می دهد.