1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشین رول فرمینگ سرد UBM
  4. ماشین رول فرمینگ سرد UBM ، CS-600-305

ماشین رول فرمینگ سرد UBM

، CS-600-305

ماشین رول فرمینگ سرد UBM یک کارخانه خود محور قابل جابجایی و قابل نصب بر روی تریلر می باشد که برای ایجاد ساختمانهای فولادی در مکان سایت مورد استفاده قرار می گیرد. مواد ساخت یک کویل فولادی می باشد. ماشین رول فرمینگ به محل ساخت و ساز منتقل می شود که توسط یک زنجیر کوچک کنار ساختمان اجرا می شود. یک واحد ماشین در کل خط تولید برای شکل دهی، خم دهی و برش استفاده می شود.

پانلهای خم دارای شکل شیروانی قدیمی (دیوارهای جانبی صاف و بام منحنی)، شکل شعاع دوبرابر گرد (دیوارهای جانبی صاف و مقطع بام منحنی پهن) یا به شکل دایره با شعاع ثابت می باشد.

پانلهای تمام شده در مناطق ترکیبی که در گروه 3 تایی به هم متصل می شوند با استفاده از یک ماشین جوشکاری الکتریکی اختراعی بکار می روند. اتصالات جوشی ضد نفوذ آب بوده و نیازی به پیچ یا دیگر بستها ندارند. پس از ترکیب سه پانل، آنها بوسیله جرثقیل بالا می روند و توسط سازنده نصب می شوند. سپس مقطع پانل در یک فونداسیون از پیش آماده شده قرار می گیرد. این فرآیند تکرار می شود تا طول مورد نیاز حاص شود و لذا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

داخل ساختمان به شکل دیگر ساختمانهای پیش ساخته نهایی می شود و عایق، برق، لوله کشی، روشنایی، تهویه، گرمایش و سرمایش و پارتیشن ها می توانند اضافه شوند.

فارم استعلام