1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشینهای شکل دهی آهن
  4. ماشین ساندویچ پانل EPS و پشم سنگ

ماشین ساندویچ پانل EPS و پشم سنگ

خط تولید ساندویچ پانل شامل ماشین رول فرمینگ و سیستم پوشش ساندویچ پانل می باشد. دو بخش بطور مستقل کار می کنند. سیستم تغذیه، سیستم رول فرمینگ و سیستم برش، ماشین رول فرمینگ را می سازند در حالیکه کویل بازکن، تغذیه، فشرده سازی، گرمایش، پوشش دهی، شکل دهی لبه، شیار زنی، تصحیح لبه، تجهیز پنوماتیک، برش اتوماتیک و PLC سیستم پوشش ساندویچ پانل را تشکیل می دهند.

خط تولید ساندویچ پانل مزایای ظاهر زیبا، نویز کم و راندمان بالا را ترکیب نموده است. این خط می تواند مستقیماً ساندویچ پانلهای موجدار تولید کند. این خط تولید مجهز به PLC پیشرفته می باشد و لذا طول پانل می تواند تنظیم و بطور اتوماتیک بریده شود. تجهیزات مکانیکی و الکتریکی ماشین تولید ساندویچ پانل پیشرفته به صورت یک سیستم یکپارچه هستند. به علاوه، این ماشین دارای کاربردهای مختلف مانند تولید ورقهای موجدار ساده نیز می باشد.

این خط تولید ساندویچ پانل برای تولید بام و دیواره انبارها، گاراژ، سالن ژیمناستیک، مرکز نمایشگاهی، سینما، تئاتر، سازه ساختمان، استادیوم، انبار سرد و ... ایده آل است. تولید سالانه این ماشین شکل دهی می تواند به حدود 500000 متر مربع برسد.

مشخصات فنی اصلی خط تولید ساندویچ پانل

سایز 38,000mm × 3,600mm × 3,300mm
وزن کل حدود 24,000KG
سیستم کنترل PLC
کل توان (شامل گرمایش) حدود 40KW
سرعت کاری 1,000-3,000mm/min
دانسیته EPS > 18kg/mm
جنس مناسب برای تولید 1,000-1,200mm × (0.5-0.6mm)

تولید ساندویچ پانل به معنی روی هم افتادن نوع دیگری از پانل بر روی پانل اصلی است. هدف از این کار بهینه سازی منابع و هزینه ها بدون تخریب عملکرد مقاومت به خوردگی و استحکام مکانیکی است. ساندویچ پانل عموماً در تولید مخازن ضد خوردگی و پر فشار استفاده می شوند و لذا بطور وسیعی در ساختمان تولید برق، دارو، روشنایی، صنعت خودرو و ... کاربرد دارد. ما مجموعه کاملی از خطتولید ساندویچ پانل داریم که با ماشینهای ساندویچ پانل مختلفی تجهیز شده است. این خط اساساً در تولید ساندویچ پانلهای دیواره استفاده می شود. بفرمایید خرید کنید.

ما به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده متخصص خط تولید ساندویچ پانل در چین همچنین ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K، ماشین شکل دهی گارد ریل، ماشین رنگ عایق پلی یورتان و ... ارائه می دهیم.

فارم استعلام