1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشین پانل فولادی برای قاب و بام

ماشین پانل فولادی برای قاب و بام

، KR-18/KR-24

ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18/KR-24 دارای استحکام بالا و قابلیت بار زنده موثر می باشد. پانلهای ذوزنقه ای تولید شده می توانند برای ساخت انبارها، فروشگاهها، استادیوم ها و دیگر مراکز تجاری استفاده شوند.

مشخصات فنی اصلی ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18B/KR-24

توان موتور شکل دهی 5.5kw
سرعت شکل دهی 8-15m/min
غلطکهای شکل دهی 12 مرحله
جنس غلطک فولاد #45، پوشش داده شده با کروم سخت
موتور هیدرولیک 3kw
ضخامت کویلها 0.5-1.3mm
نوع برش هیدرولیک
جنس قسمت برش Cr12, heat treatment HRC58-60
دقت طول ±2mm
سیستم کنترل Panasonic PLC, touch screen

ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18B/KR-24 نوعی تجهیز شکل دهی بام آهنی است که اساساً برای تبدیل فولاد رول شده به بام فولادی بکار می رود. ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18B/KR-24 ما دارای مزایایی از جمله سرعت بالای شکل دهی و مهارت آسان می باشد. توان موتور شکل دهی به 5/5 کیلووات می رسد و سرعت شکل دهی بین 8 تا 15 متر در دقیقه است و لذا راندمان بالایی دارد. همچنین، ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18B/KR-24 بور کلی توسط سیستم PLC کنترل می شود. به دلیل استفاده از عملکرد خود اجرایی در فرآیند شکل دهی، انتظارات ابعادی مشتری را می توان برآورده نمود. صفحه نمایش کاملا لمسی UI ساده و طبیعی است و در نتیجه مراحل اضافی حذف می شوند و زمان صرفه جویی می شود و راندمان افزایش می یابد. 12 مرحله غلطکهای شکل دهی همگی توسط میکروکامپیوتر داخلی کنترل می شوند که همچنین به بهینه سازی نیروی انسانی کمک می کند.

Changsheng یک تولید کننده ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18B/KR-24 در چین است. ما همچنین خط تولید ساندویچ پانل، ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی، ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K و ... ارائه می دهیم.

فارم استعلام