1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشینهای شکل دهی آهن
  4. ماشین رول فرمینگ گارد ریل

ماشین رول فرمینگ گارد ریل

ماشین شکل دهی گارد ریل می تواند گارد ریل فولادی موجدار تولید کند که بطور گسترده ای در بزرگراه و صنعت علائم استفاده می شوند. این دستگاه به شکل دهنده گارد ریل بزرگراه نیز مشهور است. این ماشین شکل دهی گارد ریل شامل کویل باز کن برقی، سیستم سوراخ کن هیدرولیک اتوماتیک، تغذیه و بخش هدایت، بخش تراز کردن، سیستم غلطک شکل دهنده، برش هیدرولیک، میز چسب و صفحه کنترل PLC می باشد.

ساختار کاملاً ساده است ولی کارآیی بالایی دارد. ماشین شکل دهی گارد ریل شرکت Changsheng دارای ظرفیت خوبی است و ایمن و قابل اطمینان نیز می باشد. گارد ریلهای تولیدی این ماشین می توانند به عنوان گارد ریل تیر W، تیر فولادی موجدار، علائم هشدار و موانع بزرگراه مورد استفاده قرار گیرند.

شرکت ما از سال 1990 به مشتریان خود در دنیا در همه زمینه ها مانند ساختمان، خودرو و تهویه ماشین شکل دهی گارد ریل ارائه داده است. ما درای تیم متخصص با تجربه در طراحی، ساخت و فروش ماشینهای شکل دهی گارد ریل پیشرو هستیم. به دلیل نیاز به راندمان بالاتر، ما اختراعات جدیدی را به دنیا معرفی کردیم که می تواند فرآیند تولید شرکت شما را سودآور کند. ماشین شکل دهی گارد ریل ما بهترین انتخاب شماست. در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

مشخصات ماشین شکل دهی گارد ریل

جنس سازگار PPGI یا HDGI (S235 JR یا EN 10025, ASTM570 G33)
ضخامت ماده 2.85-4mm
عرض ماده 482mm to 750mm
توان موتور اصلی شکل دهی 45kw
سرعت شکل دهی 12m/min
توان هیدرولیک 11kw
مراحل شکل دهی 2 انحنا برای 12 مرحله، 3 انحنا برای 16 مرحله غلطک شکل دهی
فشار هیدرولیک 10-12MPa
سیستم کنترل PLC
وزن کل حدود 39MTS
ولتاژ 380V/ 3فاز/ 50 Hz
جنس غلطکهای شکل دهی GCr15 فولاد سخت کویینچ شده
جنس پره برش فولاد قالبی Cr 12 کویینچ شده

گارد ریل بزرگراه شکل اصلی گارد ریل شبه سخت می باشد. این محصول یک ساختار پیوسته بوده که با پانلهای گارد ریل فولادی موجدار ترکیب شده و با پست اصلی ساپورت شده است. این ساختار می تواند بطور موثر انرژی تصادف را جذب کند و در نتیجه ایمنی رانندگان و عابر پیاده تضمین می شود و تلفات حوادث را کاهش می دهد و لذا گارد ریل بزرگراه یک ساختار زیربنایی غیر قابل صرفنظر شده است.

شرکت ما می تواند ماشین رول فرمینگ حرفه ای مانند ماشین شکل دهی مانع تصادف برای شرکتهای رول فرمینگ تولید کند. ماشین شکل دهی گارد ریل دارای توان شکل دهی و راندمان بالایی است و همچنین قابل تنظیم و طراحی بر اساس نیاز است. ما مشتاقانه منتظر خرید محصولاتمان با خدمات عالی هستیم.

ما متخصص تولید و ارائه ماشین شکل دهی گارد ریل در چین هستیم. ما همچنین ماشین رنگ عایق پلی یورتان، ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی، ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K و ... ارائه می دهیم.

فارم استعلام