1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشینهای شکل دهی آهن
  4. ماشین رول فرمینگ شاه تیر C/Z

ماشین رول فرمینگ شاه تیر C/Z

ماشین شاه تیر فولادی C/Z شکل به دلیل روش پیش برش آن کاملاً متفاوت از دیگر ماشینهای رول فرمینگ شکل می باشد. این ماشین می تواند برای مدت طولانی تر از انواع پس برش استفاده شود و در نتیجه هزینه شما را کاهش می دهد. تقریباً 500000 بار می توان با این ماشین برش انجام داد در حالیکه برای دیگر ماشینها 20000 بار بیشترین مقدار است. شاه تیرهای C/Z شکل تولید شده توسط این ماشین به دلیل استحکام عالی و خاصیت ضد خمش شان خاصیت نصب آسان را دارا می باشند.

این محصول بطور وسیعی در ساپورت بام و دیوار در ساختمانهای بزرگ و متوسط مانند کارخانه، انبار، گاراژ، سالن ژیمناستیک، نمایشگاه، سینما، تئاتر و باغ و ... استفاده می شود.

یک شاه تیر یک عضو سازه ای افقی در بام است که در طول بام توسعه پیدا کرده است. این عضو بالای تیر عرضی اصلی بام قرار می گیرد و برای ساپورت تیر عرضی ثانویه بکار می رود. شاه تیر فولادی C/Z شکل به دلیل نیروی تحمل بهتر بطور وسیعی در ساختمانهای فولادی مدرن استفاده می شود. ماشین شاه تیر فولادی C/Z شکل ما یک محصول از گروه ماشین رول فرمینگ آهن می باشد. این ماشین می تواند تولید انبوه شاه تیرهای فولادی را انجام دهد. این ماشین ارای ساختار خطی است و پانل کنترل و تجهیزات کاری آن به منظور تولید ایمن جدا از هم هستند. ما معتقدیم محصولمان بهترین انتخاب شماست.

ما تولید کننده و ارائه دهنده متخصص ماشین شاه تیر فولادی C/Z شکل در چین هستیم. ما انواع محصولات شامل ماشین رنگ عایق پلی یورتان، ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی، ماشین شکل دهی ستون منحنی نوع K و ... ارائه می دهیم.

فارم استعلام