1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشین رول فرمینگ ورق موجدار

ماشین رول فرمینگ ورق موجدار

ماشین شکل دهی ورق تخت تجهیزی برای پرس، از ورقهای فولادی رنگی با ضخامت 0.3 تا 1 میلیمتر به انواع ورقهای شکلدار موجی می باشد. این ماشین دارای مشخصات زیر است: وزن کم، استحکام بالا، رنگهای متنوع و مقاوم به زلزله و آتش و ... ماشین برای استفاده در ساختمان، انبار، لبه بام، لبه دیوار داخلی، لبه دیوار خارجی، دکوراسیون و ... مناسب است و در بسیاری مکانها مانند کارخانجات باغ شکل، مناطق توریستی، هتلها، مراکز نمایشگاهی، ویلاها، ساختمانهای عمرانی و ... بکار می رود.

به منظور برآورده کردن نیاز انواع ورقهای رنگی و مواد (ورق با استحکام بالا و پایین)، شرکت ما طراحی پرس شکل دهی را بهبود داده است و یک غلطک دنده ماهی بین برجستگی موج پروفایل اضافه نموده است و لذا ورق پرس شده ظاهر زیبا و تخت دارد و استحکام ورق تخت بهبود داده شده است. کلیه غلطکها فرج شده از فولاد با کیفیت بوده و تحت عملیات سختی، کویینچ و تمپر شدن قرار گرفته است. سطوح غلطکها با کروم سخت پوشش داده شده است که به غلطکها خاصیت همواری و مقاومت به خوردگی داده است. اندازه گیری برش به دلیل استفاده از سیستم کنترل PLC همگی بصورت اتوماتیک انجام می شود که قابل اطمینان و باعث کاهش هزینه کارگر می شود.

مشخصات فنی اصلی ماشین رول فرمینگ ورق فولادی موجدار تخت

سایز 7,400mm × 1,300mm × 1,400mm
وزن کل تقریباً 18,000KG
سیستم کنترل PLC
توان 3KW
سرعت کاری 12,000mm/min

به منظور پرکردن اشکالات موجود در مهندسی ساخت سازه های بتنی، ورق فولادی موجدار برای استکام بیشتر بکار می رود و سازه های بتن سنتی با روشهای سازه ترکیبی جایگزین شده است. ماشین رول فرمینگ ورق فولادی موجدار ما می تواند برای شما خدمات شکل دهی مناسبی ارائه دهد. ماشین یک مدل ماشین ورف آهنی است. ورق فولادی موجدار تولید شده دارای استحکام بالا و انواع رنگها بوده که بهترین انتخاب برای انواع دیواره های ساختمان می باشد. ماشین رول فرمینگ ورق فولادی موجدار همچنین به یک صفحه نمایش LCD و پانل کنترل مجهز شده است. این ماشین رول فرمینگ برای فروش بسیار توصیه می شود.

ما یک تولید کننده متخصص ماشین رول فرمینگ ورق فولادی موجدار در چین هستیم. ما گستره وسیعی از محصولات شامل ماشین شکل دهی پانل فولادی KR-18B/KR-24، ماشین شکل دهی گارد ریل، خط تولید ساندویچ پانل و ... را ارائه می دهیم.

فارم استعلام