1. صفحه اصلی
  2. ماشین
  3. ماشین فولاد با جوش اسپیرال

ماشین سیلو فولادی نوع جوش مارپیچی

ما ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی خود را در سال 2006 به بازار عرضه کردیم. این یک ماشین شکل دهی ورق فولادی جدید است که بر مبنای ماشین LIPP-SM40 آلمانی طراحی شده است و می تواند انبار ورق فولادی گرد (یک محفظه متالیک) تولید کند. این ماشین دارای کاربردهای ماشین SM40 می باشد. به علاوه، از ساختار فولاد آلیاژی با مقاومت بالا ساخته شده که با دوام و کاربردی است. در مقایسه با SM40، راحت تر نصب، نگهداری و استفاده می شود. این موضوع باعث رقابتی تر شدن آن در نسبت قیمت به عملکرد می شود.

ماشین شکل دهی ورق فولادی ما سیلندرهایی تولید می کند که می تواند در صنایع غذایی، نوشابه، نفت، دارو و تصفیه آب استفاده شود. سیلندرهای تولید شده می تواند به عنوان وسایل ذخیره جو، دانه سویا، ذرت، آرد، خاکستر، پساب، شربت شیمیایی، آب بازیافت شده و ... بکار روند.

ماشین شکل دهی ورق فولادی ما قادر به انجام پنج فرآیند قالب گیری و شکل دهی بر روی ورقهای فولادی (ضخامت 4-2 میلیمتر و عرض 500 میلیمتر) بوده که ظرف سیلندری شکل با قطر 4 تا 40 متر تولید می کند.

مشخصات ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی

شکل دهی
سایز 2200*800*1,300mm
وزن about 3,150kg
ماشین خمش
سایز 220*800*1,600mm
وزن 3000kg
قطعه
ضخامت 2-4mm
عرض صفحه 500mm
شعاع سیلو نهایی 6-40m
ارتفاع سیلو نهایی ≤30m
سرعت کاری 3.5-4.5m/min

مخزن صفحه فولادی مدور بطور وسیعی در ذخیره نفت، آب دارویی و گاز مایع استفاده می شوند. ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی ما یک ماشین شکل دهی خاص برای تولید مخزن صفحه فولادی است. این ماشین می تواند تعداد زیادی مخزن صفحه فولادی بر اساس طراحی سیلو فولادی تولید کند. این ماشین شامل ماشینهای شکل دهی و انحنا می باشد. مخزن صفحه فولادی نهایی به سایزهای مختلف برای نیاز مشتریان موجود است.

ما به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده متخصص ماشین شکل دهی سیلو فولادی مارپیچی در چین، همچنین خط تولید ساندویچ پانل، ماشین رنگ عایق پلی یورتان، ماشین شکل دهی گارد ریل و ماشین رول فرمینگ کف و ... ارائه می دهد.

فارم استعلام