1. صفحه اصلی
  2. تاریخچه ChangSheng
تاریخچه ChangSheng

شرکت Yingkou Changsheng Steel Structure Project به عنوان یک تولید کننده و تامین کننده متخصص ماشین رول فرمینگ در چین در سال 2003 تاسیس گردید. ما دارای تجربه زیادی در تولید ماشین آلات شکل دهی با کیفیت با راندمان و دقت بالا هستیم. محصولات ما به عنوان مثال می توانند قطعات فولادی مصرفی در پانلهای سقف و دیوار را تولید کنند و سازگار با محیط زیست نیز هستند.

  • گواهینامه ها و علایم تجاری
  • اختراعات ماشین نوردها و علایم تجاری
  • CE برای ماشین نورد و ماشین رنگ
  • CE برای ماشین نورد و ماشین رنگ

ما گستره وسیعی از محصولات مانند ماشین شکل دهی ستون خم نوع K شامل ماشین شکل دهی خم های سقف، ماشین ساخت اتوماتیک، ماشین ساخت اتوماتیک بدون تیر آهن، تجهیزات شکل دهی آهن خاص و تجهیزات جانبی و محصولات را تولید می کنیم. به علاوه خدمات OEM نیز ارائه می دهیم.

در Changsheng کیفیت خوب اولین نگرانی ماست. در نتیجه تلاش ما، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2000 و CE به ما اعطا شد. در فرآیند تولید، ما استانداردهای سختگیرانه کیفیت را به منظور اطمینان از کیفیت بالای ماشینهای رول فرمینگ در نظر میگیریم. محصولات Changsheng دارای شهرت خوبی در داخل و خارج کشور می باشند و ما در حال حاضر به بسیاری از کشورها مانند آلمان، هلند، هند، اندونزی، نیوزیلند، سوریه، امارات متحده عربی، روسیه، کویت، آفریقای جنوبی و بنگلادش صادرات داریم.

به علاوه، ما می توانیم پروژه هایی مانند ساختار فولادی و ورقهای خم بام را برای مشتریان در کل دنیا بسازیم. ما با بهره گیری از تیم مهندسی با هوش خود می توانیم طرح و ساخت محصولات را بر اساس نیازهای خاص مشتریان انجام دهیم. تولید سالانه هر محصول به واسطه استفاده از سیستم CNC می تواند به 100 واحد در سال برسد. به دلیل زمان تحویل کوتاه و کیفیت بالای محصولات، ما از شهرت خوبی در میان مشتریان خارجی خود برخوردار هستیم.

برخی از مشتریان

ما از شما به گرمی دعوت می کنیم تا به زودی از کارخانه ما بازدید کنید